O Wertall

Weronika Mariańska

Natalia Toś

Wertall to pierwsza pracownia wnętrzarska w Polsce prowadzona przez siostry, Natalię i Weronikę – miłośniczki dobrych wnętrz!

Na co dzień jesteśmy żonami, mamami i kucharkami. Postanowiłyśmy zmienić coś w swoim życiu i zapragnęłyśmy tworzyć piękno wokół siebie, więc zaczęłyśmy aranżować  swoje wnętrza. Chcemy podzielić się z Wami, wieloma losowymi fragmentami swojego życia, naszą pracą, rzemiosłem i miłością do natury.

Wierzymy, że swoją pasją i wrażliwością możemy zarazić innych. Jeśli trafiłeś na ten blog, to oznacza jedno – łączy nas wspólna pasja!!!

Nasz siostrzany duch inspiracji pragnie tworzyć wnętrza pełne barw wykorzystując naturalne elementy.

U nas będziesz mógł zaczerpnąć inspiracji  i porady w dekorowaniu wnętrz. Mamy ogromną nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej i z gorącym kubkiem kawy rozpoczniesz przygodę razem z nami!

Ściskamy  !

Sypialnie

Potrafimy zaproponować oryginalne rozwiązania dla sypialni lub salonu bez potrzeby wydawania ogromnej ilości pieniędzy.

Łazienki

Kąpiel jest o wiele przyjemniejsza, kiedy wnętrze naszej łazienki ma swój oryginalny, schludny i minimalistyczny wygląd.

Pokoje dziecięce

Mamy własne dzieci i znamy sposoby, jak stworzyć dla nich odpowiedni pokoik. Postaramy się dostarczyć Ci odpowiednią dawkę inspiracji.

Kuchnie

Dobrze zaprojektowana kuchnia nie tylko cieszy oko, ale zapewnia ogromną funkcjonalność i przyjemność z przygotowywania posiłków.