Kuchnia,  Wnętrza

Kuchnia prowansalska z nowoczesnym akcentem

Chcemy pokazać Wam, jak można połączyć styl prowansalski ze stylem nowoczesnym. Bardzo dużą rolę odgrywają w każdym wnętrzu dodatki, ale funkcjonalność jest na pierwszym miejscu. Jesteśmy ciekawe, czy spodoba się Wam kolejna realizacja naszego projektu, tym razem kuchni.

KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA

Inspirowane stylem prowansalskim, skłoniłyśmy się ku charakterystycznym frontom z przepięknym frezem, który odgrywa największą rolę w tym wnętrzu. Podążając w tym kierunku, nie mogło zabraknąć przeszklonych witrynek.

KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA

Antracytowy blat miał nadać całemu wnętrzu nutę nowoczesności. Podwieszany sufit z halogenami i wiszące lampy w kształcie elipsy, tworzą jedną awangardową całość. Wszystkie dodatki budują nastrój we wnętrzu. Chciałyśmy, aby całe wnętrze odzwierciedlało gusta domowników i styl życia, jaki prowadzą.

KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA

Piękna drewniana sztukateria, która została wykonana przez stolarza na zamówienie, idealnie spełnia swoją funkcję, ochrania ściany przed obiciem, a co najważniejsze ozdabia i dodaje uroku całemu pomieszczeniu. Z racji tego, że kuchnia jest pomieszczeniem zamkniętym, miałyśmy niemałe wyzwanie, wcielić w całe wnętrze lekkość i przestronność. Kolejnym krokiem było zrezygnowanie z szafek wiszących, co okazało się bardzo efektowne. Można zauważyć, że takie rozwiązania stają się coraz bardziej popularne. Strefa, jaka została uzyskana, jest ozdobiona półkami. Równie dobrze sprawdziłyby się wieszaki czy wiszące regały. Kuchnia stała się wygodna, pomimo że nie jest duża. Bardzo skrupulatnie został zaplanowany układ funkcjonalny.

KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA

Dopełnieniem całej aranżacji jest pas roboczy, który jest wykonany z płytki ceramicznej firmy DECUS. Idealnie komponuje się z meblami. Ponad czasowa mięta na ścianach oraz na suficie, rozwesela całe pomieszczenie i dodaje południowego klimatu Prowansji. Całe wnętrze zostało wypełnione w pełnym świetle. Było to bardzo istotne, gdyż gospodyni pasjonuje się kulinarnie i zależało na dobrym oświetleniu.

KUCHNIA PROWANSALSKA
KUCHNIA PROWANSALSKA

Kiedy projektujemy wnętrza dla naszych klientów mamy możliwość poznać właścicieli bardzo dobrze. Jest to wielkie szczęście pracować z wyjątkowymi ludźmi, dzięki którym możemy poznać wyjątkowe charaktery i styl życia. My zatem mamy zaszczyt projektować dla nich te wyjątkowe wnętrza. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się namiastka tej kuchni.

Przed nami bardzo dużo pracy ku dalszemu rozwojowi. Ogromnie dużo cierpliwości i samozaparcia, gdyż z dziećmi jest to nie lada wyczyn. Trzymajcie za nas kciuki, ponieważ pragniemy tworzyć dla Was kolejne aranżacje i dzielić się naszą pracą.

Ściskamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *